אנגלית לילדים – רמה 2

קורס זה מיועד לילדים המסוגלים לענות על שאלות פשוטות באנגלית במילה אחת או שתיים.

בקורס זה ילדיכם ירחיבו את אוצר המילים שלהם וילמדו מבנים לשוניים נוספים. בעזרת שמונה סיפורים משעשעים הם יגלו מילים חדשות שיעזרו להם לספר על עצמם, על בית הספר, על התחביבים שלהם ועל שגרת היום-יום. בנוסף ילדיכם ילמדו לקרוא מילים בעלות סיומות וצלילים ייחודיים, ולנהל שיחה בסיסית באנגלית.
בסיום הקורס ילדיכם יוכלו להרכיב משפטים, לשאול שאלות פשוטות על מצבים שונים מחיי היום-יום, לענות עליהן ואפילו לכתוב מספר משפטים באנגלית.

תכנית הלימודים:

ילדים אוהבים סיפורים. סיפור טוב מפעיל את הדמיון, עוזר ללמוד מילים חדשות ולהבין את מבני השפה הנלמדת בדרך קלה ומהנה. כדי לממש צורת למידה זו כל אחד מהקורסים שלנו מבוסס על סדרה של שמונה סיפורים – סיפור לכל יחידה (ארבעה שיעורים).
4 שיעורים

יחידה 1 – "Where is Harry"

ביחידת לימוד זו ילדיכם יתקדמו בלימוד השפה האנגלית. הם ירחיבו את אוצר המילים שלהם בנושאים כמו בעלי-חיים, גוף האדם ושמות תואר בעזרת הסיפור "Where is Harry". כמו-כן הם יחזרו על האותיות "F", "H", "B", "A", "T", "C", "E" ו-"S" ועל צליליהן.

4 שיעורים

יחידה 2 – "Little Red Riding Hood"

הסיפור הידוע "Little Red Riding Hood" עומד במרכז יחידת הלימוד הזו. בעזרתו ילדיכם ילמדו מילים הקשורות לנושאים כמו חושים, מאכלים, מקומות ומקצועות. בנוסף הם יחזרו על שמות האותיות ועל צליליהן וילמדו לקרוא ולבטא לא רק עיצורים אלא גם תנועות שונות. לדוגמה, ילדיכם ילמדו לקרוא מילים עם תנועת “a” קצרה כמו "mat", "cat" ו- "man".

4 שיעורים

יחידה 3 – "The Little Red Hen"

במסגרת יחידת לימוד זו ילדיכם ילמדו מילים הנוגעות לחיות משק, לאנשים, למקומות ולמאכלים. הסיפור "The Little Red Hen" ילמד את ערכי העבודה הקשה יחד עם מילים ומשפטים חדשים. הילדים יחזרוו על שמות החיות, הצבעים ומילות היחס שלמדו בשיעורים הקודמים ויתחילו ללמוד לקרוא אנגלית. כמו-כן ילדיכם ילמדו לקרוא מילים בעלות תנועת "e" קצרה, כמו "red" ו-"hen".

4 שיעורים

יחידה 4 – "The Sandwich Party"

ביחידה הרביעית ילדיכם ישתמשו במילים שלמדו בשיעורים הקודמים, כגון שמות תואר כדי לתאר את מזג האוויר, את המאכלים האהובים עליהם ואת המראה שלהם. דרך הסיפור "The Sandwich Party" העוסק בגיבורים מסיפורים קודמים, ילדיכם ירכשו אוצר מילים חדש בתחומי האוכל וימי השבוע. בנוסף הם ילמדו לקרוא מילים בעלות תנועת "i" קצרה, כמו "fig", "zip" ו-"pit".

4 שיעורים

יחידה 5 – "The Purple Fish"

בעזרת הסיפור "The Purple Fish" ילדיכם יחזרו על מספר פעלים שלמדו בשיעורים הקודמים וילמדו מילים חדשות הקשורות לחוף הים, יתרגלו שיחות וידברו על נושאים כמו הדרך לבית הספר והדברים שהם אוהבים לעשות בחוף הים. כמו-כן ילדיכם ילמדו לקרוא מילים בעלות תנועת "u" קצרה, כמו "cup", "hug" ו-"sun".

4 שיעורים

יחידה 6 – "Silly Billy"

ביחידת לימוד זו ילדיכם יכירו מילים חדשות המתארות את חדרי הבית השונים בעזרת הסיפור "Silly Billy" . בנוסף יתרגלו שיחות על נושאים כמו בגדים, מזג האוויר, משחקים עם חברים ובעלי חיים. במסגרת היחידה יילמדו גם שמות תואר והפכים. ילדיכם ילמדו לקרוא מילים עם תנועת "o" קצרה, כמו "dog", "hop", "pot" ו-"box".

4 שיעורים

יחידה 7 – "Anne and the Caterpillar"

במסגרת יחידת לימוד זו ילדיכם ילמדו מילים שקשורות לנושאי בטיחות ובריאות דרך הסיפור "Anne and the Caterpillar". כמו-כן ילמדו לקרוא מילים עם סיומות "all" ו-"ell" (כמו "ball" ו-"bell") ויתרגלו קריאה של "g" קשה ורכה ו-"c" קשה ורכה בעזרת מילים כמו "girl", "giraffe", "candy" ו- "circle".

4 שיעורים

יחידה 8 – "Seatown"

הסיפור האחרון ביחידה זו נקרא "Seatown", והוא משלב את כל מה שילדיכם למדו במהלך הקורס! בסיום הקורס ילדיכם יהיו מסוגלים להשתמש בכל המילים החדשות שלמדו, לזהות את 26 אותיות האלפבית האנגלי ואת צליליהן, ולקרוא סיפורים קצרים באנגלית.

המורים שלנו

כל המורים שלנו הם מורים מוסמכים, דוברי אנגלית כשפת אם ומומחים בהוראת אנגלית כשפה שניה לילדים. נסיונם העשיר מאפשר להם להשתמש בפעילויות אינטראקטיביות מרתקות, כדי לעודד את ילדיכם להשתתף בשיעור וליהנות מתהליך הלמידה.

המורים מתאימים את סגנון ההוראה שלהם לכל ילד באופן אישי, על פי נקודות החוזקה והחולשה של הילד. כך הם מעניקים אפילו לילד הביישן ביותר את הביטחון לדבר באנגלית.

בטיחות ברשת

ב-Langaroo, אנו מצייתים להוראות החוק להגנה על פרטיות הילד ברשת האינטרנט (COPPA). כהורי הילדים אתם תוכלו לנהל את הגדרות סביבת הלימוד שלהם, להחליט אלו תכנים הם יראו ומה יוכלו לשתף בזמן הלמידה.