לכיתות ז׳ עד י״א

אנגלית לבני נוער

שיעורים פרטיים מקוונים עם מורים מוסמכים

תכני לימוד של National Geographic Learning, מבית Cengage

יחס אישי
חומרי לימוד
מרתקים
תוכן מאת
National
Geographic
Learning
מורים דוברי אנגלית
כשפת אם
נותנים דחיפה ללימודי האנגלית

אנחנו מעלים הילוך בלימודי האנגלית של המתבגרים שלכם

נערים ונערות מתכוננים לעתיד שלהם – גם אם הם לא יודעים מה הוא צופן להם. מלחיץ? לא אצלנו. אנחנו נוודא שיש להם יכולת תקשורת גבוהה באנגלית שתעזור להם בכל סיטואציה. בשיעורי האנגלית הפרטיים שלנו הם יקבלו את תשומת הלב הנחוצה להם על מנת להשיג יתרון משמעותי.
קחו את החינוך שלהם לשלב הבא ורשמו אותם לשיעורים מקוונים עם מורים מנוסים, כולם דוברי אנגלית כשפת אם.

 • רמה מתחילים עד מתקדמים
 • מחויבות 30 - 15 שיעורים
 • שיעורים שבועיים 2 - 1
 • מיקום אונליין
איך בנוי הקורס שלנו

למה אצלנו הם יצליחו? הנה כמה סיבות

אצלנו לומדים אחרת

תשומת לב אישית

הילדים שלכם מרגישים אבודים בתוך כיתה גדולה? המורים המנוסים שלנו לומדים להכיר מקרוב כל תלמיד ותלמידה, ומעניקים חוויית למידה מעשירה בסביבה תומכת. חומר הלימוד מותאם במיוחד עבורם במטרה להעצים את היכולות שלהם ולהעניק להם ביטחון באנגלית בשיחה שוטפת, בקריאה ובכתיבה.

שיעורים אינטראקטיביים שמגבירים את המוטיבציה

המתבגרים שלכם ייהנו משיעורים אינטראקטיביים שהופכים את לימוד השפה לפשוט. למשל, למידה באמצעות שיחה על נושאים שמעניינים אותם. מכיוון שהם יהיו מעורבים באופן פעיל ולא ילמדו באופן פסיבי - הם יספגו את השפה במהירות הבזק. המוטיבציה שלהם תגדל והם ישקיעו יותר בלמידה.

תכנים של
National Geographic Learning

שיתוף הפעולה שלנו עם National Geographic learning מאפשר לנו להביא לילדיכם תכנים מכל העולם, כולל תרבויות מרתקות, בעלי חיים שלא יוכלו לראות אחרת, וגם מקומות מרהיבים! את כל אלה הם יחקרו דרך שימוש בשפה האנגלית, וכך ילמדו על כדור הארץ בדרך חדשה ומאתגרת. התכנים המיוחדים שלנו לא רק יעזרו להם לשפר את האנגלית, הם גם ילמדו אותם על פלאי הטבע ואפילו על התרבות שאותה יוכלו לראות בדרך חדשה.

מה ילמדו הילדים?

הקורסים שלנו מציעים להם עולם שלם של אנגלית

רשמו אותם לשיעורי אנגלית עכשיו, ומהר מאד הם יוכלו לנהל שיחה קולחת

כדי להגיע למיומנות שיחה ברמה גבוהה, הזמן הנכון להתחיל הוא עכשיו. השיעורים שלנו הופכים את הלימוד למעניין כי הם עוסקים בנושאים שמעניינים בני ובנות נוער.

תנו לנו לקחת אותם למסע של גילוי

בזכות התכנים של National Geographic Learning המתבגרים שלכם ילמדו הרבה יותר מדקדוק ואוצר מילים. הם ילמדו על העולם ויחקרו את נפלאות הטבע והאנושות דרך האנגלית. הם ילמדו על תרבויות חדשות, חיים במקומות אקזוטיים ועוד הרבה דברים. המסע המרתק מהפינה הנוחה בבית למקומות הרחוקים ביותר בעולם שלנו ייתן להם מוטיבציה להתקדם ולהתמיד בלימוד השפה.

השיעורים שלנו מכינים אותם לחיים

המתבגרים שלכם לא ילמדו רק לדבר, לקרוא ולכתוב באנגלית. השיעורים שלנו יכינו אותם לעולם של הזדמנויות. אנחנו נחזק את יסודות השפה והשיח שלהם עד שהם ירגישו בטוחים ומוכנים לקחת חלק פעיל בעולם.

נעודד אותם לשאוף גבוה

השיעורים שלנו נאספו בקפידה ומשתמשים בהם בטכניקות הטובות ביותר ללימוד בני נוער. כל זה נעשה באמצעות המורים הנהדרים שלנו, כולם דוברי אנגלית כשפת אם, שדואגים לכל אחד מתלמידיהם ומתאימים את השיעורים בצורה הטובה ביותר לכל אחד. בזכות תשומת הלב הזו, הדקדוק ואוצר המילים באנגלית יפרחו ויתפתחו אצל ילדיכם בקלות. כך ניטע בהם את הרצון להפוך את האנגלית לשפה שלהם. המורים שלנו מטפחים אהבה לאנגלית, ואהבה זאת תגרום למתבגרים לחפש ולמצוא עוד ידע באופן עצמאי כדי להעצים את שליטתם בשפה.

התחילו היום עם שיעור ניסיון!

רשמו את ילדיכם לקורס באנגלית של Langaroo ותוכלו לראות איך הם צוברים ביטחון ונפתחים אל עולם של הזדמנויות!

התחילו עוד היום
הצטרפו אלינו!

תכנית הלימודים:

הירשמו לשיעור הראשון

יועץ הרשמה יעזור לכם לקבוע את הרמה המתאימה ביותר עבור ילדיכם וימצא לכם את לוח הזמנים המתאים ביותר.

פגשו את המורה

אנו נצוות לכם מורה שיצור אתכם קשר כדי לאשר את מועד השיעור הראשון.

לומדים אנגלית בכיף!

עזרו לילדיכם להיכנס לשיעור, לפגוש את המורה, ותראו איך הם משתפרים משבוע לשבוע.

קבלו שיעור ניסיון!

אם מאיזושהי סיבה תרצו לבטל אחרי שיעור הניסיון, תקבלו זיכוי מלא!

שדה חובה
שדה חובה
בחרו גיל
 • 7-12
 • 13-17
שדה חובה
  שדה חובה

  תודה!

  תודה שיצרתם קשר עם Langaroo.
  הנציגים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.

  לתיאום שיעור
  המורים שלנו
  המורים שלנו

  גייסנו עבור ילדיכם את המורים הטובים ביותר!

  המורים מתאימים את סגנון ההוראה שלהם לכל ילד באופן אישי, בהתאם לנקודות החוזקה והחולשה של הילד. נסיונם העשיר מאפשר להם להשתמש בפעילויות אינטראקטיביות מרתקות כדי לעודד את ילדיכם להשתתף בשיעור וליהנות מתהליך הלמידה.

  המורים מתאימים את סגנון ההוראה שלהם לכל ילד באופן אישי, על פי נקודות החוזקה והחולשה של הילד. כך הם מעניקים אפילו לילד הביישן ביותר את הביטחון לדבר באנגלית.

  דואגים לילדים ברשת

  זמן מסך חיובי

  ילדים היום מוקפים בטכנולוגיה ובמסכים. בשיעורים המקוונים שלנו אנחנו נעזרים בטכנולוגיה החדשנית ביותר כדי להפוך את זמן המסך של הילדים לחווייה חינוכית חיובית.

  מוגנות ברשת

  ב-Langaroo, אנו מצייתים להוראות החוק להגנה על פרטיות הילד ברשת האינטרנט (COPPA). כהורי הילדים אתם תוכלו לנהל את הגדרות סביבת הלימוד שלהם, להחליט אלו תכנים הם יראו ומה יוכלו לשתף בזמן הלמידה.

  שאלות נפוצות

  איך מתנהלים השיעורים?
  השיעורים הפרטיים שלנו מאפשרים לילדיכם אינטראקציה בזמן אמת עם המורה. הילדים נכנסים לסביבת הלימודים המקוונת פעם בשבוע ומשתתפים בשיעור של 45-30 דקות, בהתאם לגילם. הם יכולים לראות את המורה על המסך, לשאול שאלות, ואפילו להתאמן בכתיבה. אין מבחנים, אבל המורה יעריך את ההתקדמות באמצעות שיחה ומשחקים שונים. המורה ישמור אתכם על קשר כדי לדווח על התקדמות ילדיכם.
  כמה זמן לוקח להשלים קורס?
  אנו מציעים עד שבע רמות בלימוד השפה האנגלית. ברמה הראשונה מתקיימים 15 שיעורים (לילדים צעירים ללא ידע קודם באנגלית). בכל אחת משש הרמות האחרות ישנם 30 שיעורים סך הכל.
  האם שיעורים מקוונים יעילים כמו שיעורים פנים מול פנים?
  אנחנו בוחרים את המורים שלנו על פי היכולת שלהם ללמד ילדים שפה חדשה באופן מקוון. אתם כבר לא מוגבלים למורה בשכונה שלכם. בנוסף לנוחות של לימודים מהבית, ילדיכם יקבלו גישה למורים דוברי אנגלית כשפת אם, ברמה בינלאומית, ובעלי הכשרה מיוחדת להוראה מקוונת. היום ילדים משתמשים יותר ויותר בתקשורת מקוונת, מרגישים נוח ללמוד אונליין, ובקורסים שלנו הם גם נהנים מתשומת לב אישית מהמורה.
  למי מיועדים השיעורים של Langaroo?
  ילדים בגיל 7 עד 17. לאחר הערכת רמת האנגלית של ילדיכם, יותאם להם הקורס והמורה הרלוונטי. כדי לשוחח עם אחד היועצים שלנו, לחצו כאן.

  אנגלית לבני נוער

  אנחנו מעלים הילוך בלימודי האנגלית של המתבגרים שלכם

  לתיאום שיעור ניסיון