מתחילים מוקדם
מתחילים נכון

לתיאום שיעור ניסיון

אף פעם לא מוקדם מדי להכיר לילדיכם את השפה האנגלית. למעשה, מחקרים מראים שיש חלון הזדמנויות צר המאפשר לילדים לרכוש שפה שנייה באופן שוטף. ילדים צעירים טובים יותר בשחזור צלילים, ברכישת אוצר מילים ובלמידת מבנים לשוניים. לכן כדי שילדיכם ירכשו את השפה האנגלית בצורה הטובה ביותר, מומלץ להתחיל מוקדם ככל האפשר.

הכוח הטמון בסיפורים

למה בחרנו להשתמש בסיפורים כדי ללמד ילדים אנגלית? מפני שילדים לומדים הכי טוב דרך סיפורים, ולא דרך מבחנים או תרגילים. מחקרים מראים שסיפורים גורמים לילדים להתחבר לחומר הלימודי, הם יוצרים קשר ואמון בין המספר לילד, ומגבירים את העניין ןהסקרנות בשיעור. כשילדים מאזינים לסיפור בשיעור אנגלית, נוצרים במוחם מסלולים נוירולוגים שמחברים בין כישורי הדקדוק לבין אוצר המילים שהם לומדים. כמו-כן סיפור טוב יכול להעביר מספר מסרים יחד ולהפעיל כמה אזורים במוח במקביל, כך שילדים לומדים יותר, כמעט מבלי להרגיש.

למה ללמוד אונליין?

לימוד אונליין מאפשר לילדיכם לנהל תקשורת ישירה עם המורה בזמן-אמת. הם יוכלו לראות את המורה, לשאול אותו שאלות, לשחק במשחקים שונים ואפילו לתרגל את כישורי הכתיבה שלהם. בעידן שבו הילדים שלנו מוקפים בטכנולוגיה ובמסכים, אנחנו הופכים את זמן המסך שלהם לחוויה חינוכית חיובית. הטכנולוגיה החדשנית שלנו מאפשרת לנו להעסיק מורים מנוסים ודוברי אנגלית כשפת אם, שיעזרו לילדיכם לבנות יסודות חזקים באנגלית, והכול בסביבה נוחה ותומכת.

מה מייחד את המורים שלנו?

ללמוד מאדם הדובר אנגלית כשפת-אם זה לא מספיק. כדי להגשים את מלוא הפוטנציאל שלהם, ילדיכם זקוקים למורה מוסמך ומנוסה בהוראת אנגלית כשפה שנייה. כמו-כן אנחנו מאמינים שמורים המגלים אכפתיות כלפי התלמידים שלהם, מעוררים בהם השראה ללמוד ועוזרים להם לפתח ביטחון עצמי. המורים שלנו הם אנשי חינוך מקצועיים ומנוסים שיודעים להעלות את המוטיבציה של ילדיכם, למדוד את ההתקדמות שלהם ולהתאים את השיעורים לסגנון הלמידה הייחודי שלהם.