מתחילים מוקדם
מתחילים נכון

לתיאום שיעור ניסיון

ב Langaroo אנו שואפים להעצים תלמידים צעירים ובני נוער במסעם ללמוד אנגלית. המטרה שלנו היא לא רק ללמד אנגלית, אלא גם לסייע לתלמידים לפתח מיומנויות גלובליות ומיומנויות המאה ה-21 החיוניות לעתידם החינוכי והמקצועי. מטרת ההוראה העיקרית שלנו היא להחדיר לתלמידים תשוקה ללמידה לכל החיים.

אנחנו לא רק מלמדים אנגלית, אלא אנחנו מביאים את העולם לכיתה ומחיים את הכיתה.

עם למעלה מעשרים שנות מומחיות בהוראת אנגלית איכותית, אנו מצליחים לפתח אצל הלומדים חשיבה ביקורתית ואנליטית דרך תכנים יצירתיים ומרתקים. מטרתנו היא לצייד את התלמידים לחיים מעבר למה שמתרחש בכיתה. בשיתוף פעולה עם National Geographic Learning התוכניות שלנו מתמקדות בנושאים מסקרנים ומעוררי מחשבה.

למה חינוך מקוון?

סרטוני לימוד ודימויים מרשימים של National Geographic Learning מעשירים את תכניות הלימודים שלנו ומוסיפים מימדים נוספים למסע הלמידה. בנוסף, התוכן הבין-תחומי שלנו חוצה נושאים רבים, ומציע לתלמידים את ההזדמנות לרכוש מיומנויות בהקשרים ובתחומים מגוונים, וכל זאת תוך כדי לימוד אנגלית. חווית הלמידה מועשרת על ידי משימות שמרחיבות את הבנת העולם והכרת מגוון התרבויות, המסורות, האוכלוסיות והמיקומים שבו.

מה מייחד את המורים שלנו?

ללמוד מאדם הדובר אנגלית כשפת-אם זה לא מספיק. כדי להגשים את מלוא הפוטנציאל שלהם, ילדיכם זקוקים למורה מוסמך ומנוסה בהוראת אנגלית כשפה שנייה. כמו-כן אנחנו מאמינים שמורים המגלים אכפתיות כלפי התלמידים שלהם, מעוררים בהם השראה ללמוד ועוזרים להם לפתח ביטחון עצמי. המורים שלנו הם אנשי חינוך מקצועיים ומנוסים שיודעים להעלות את המוטיבציה של ילדיכם, למדוד את ההתקדמות שלהם ולהתאים את השיעורים לסגנון הלמידה הייחודי שלהם.