המורים שלנו

מה מיוחד כל כך במורים שלנו?

דוברי אנגלית כשפת-אם

השיטה הטובה ביותר ללמוד לדבר במבטא אנגלי היא לשוחח עם דובר אנגלית כשפת אם. כל המורים שלנו הם דוברי אנגלית כשפת אם, כך שילדיכם יכולים לשמוע את השפה והמבטא הטובים ביותר ולחקות אותם.

מורים מוסמכים

ללמוד אנגלית מדובר אנגלית כשפת אם זה טוב, אבל לא מספיק. לכן המורים שלנו מוסמכים ומקצועיים בהוראת אנגלית כשפה שנייה. הם מומחים בלימוד יסודות האנגלית כך שילדיכם ירכשו אנגלית תקנית וילמדו לדבר בביטחון.

בעלי ניסיון בהוראת ילדים

ילדים צעירים לומדים הכי טוב כשהם נהנים. למורים שלנו יש ניסיון רב שנים בעבודה עם ילדים צעירים: הם יודעים לעורר את הסקרנות שלהם, לעודד אותם ללמוד ולייצר סביבת לימוד כיפית ונעימה.

art-1

20 שנות הניסיון שלנו לימדו אותנו שילדים לומדים אנגלית בהצלחה כשיש להם מורים מקצועיים ותכנים מעניינים.

המורים שלנו לא רק דוברי אנגלית כשפת אם אלא גם מורים מוסמכים ומקצועיים שיודעים להעביר שיעורים מהנים ולהעלות את המוטיבציה של ילדיכם בשיעורי אנגלית. ניסיונם הרב של המורים עוזר להם ליצור סביבה מהנה, שבה הילדים לומדים אנגלית דרך סיפורים, משחקים ושירים.

art-2 art-3
הכירו את המורים שלנו:

"אני לא מלמד את תלמידיי. אני רק מנסה לספק להם את התנאים שבהם יוכלו ללמוד."
– אלברט איינשטיין

אנגלית כשפת אם- מובן מאליו, מורים מקצועיים- חובה!

כל המורים שלנו הם מורים מוסמכים, דוברי אנגלית כשפת אם ומומחים בהוראת אנגלית כשפה שניה לילדים. נסיונם העשיר מאפשר להם להשתמש בפעילויות אינטראקטיביות מרתקות, כדי לעודד את ילדיכם להשתתף בשיעור וליהנות מתהליך הלמידה.

המורים מתאימים את סגנון ההוראה שלהם לכל ילד באופן אישי, על פי נקודות החוזקה והחולשה של הילד. כך הם מעניקים אפילו לילד הביישן ביותר את הביטחון לדבר באנגלית.

בטיחות ברשת

ב-Langaroo, אנו מצייתים להוראות החוק להגנה על פרטיות הילד ברשת האינטרנט (COPPA). כהורי הילדים אתם תוכלו לנהל את הגדרות סביבת הלימוד שלהם, להחליט אלו תכנים הם יראו ומה יוכלו לשתף בזמן הלמידה.