כיתות ב' עד ו'

אנגלית לילדים

שיעורים פרטיים מקוונים עם מורים מוסמכים

תכני לימוד של National Geographic Learning, מבית Cengage

יחס אישי
חומרי לימוד
מרתקים
תוכן מאת
National
Geographic
Learning
מורים דוברי אנגלית
כשפת אם
הזמן הנכון בשבילם ללמוד אנגלית הוא עכשיו

תנו להם יתרון עם השפה החשובה ביותר בעולם!

בגיל צעיר אפשר ללמוד שפה חדשה בקלות. אצלנו הילדים מצליחים לדבר אנגלית שוטפת תוך זמן קצר, וגם נהנים מהדרך, כי בשיעורים המקוונים שלנו תמיד כיף!

 • רמה מתחילים עד מתקדמים
 • מחויבות 30 - 15 שיעורים
 • שיעורים שבועיים 2 - 1
 • מיקום אונליין
איך בנוי הקורס שלנו

שיעורי אנגלית מותאמים אישית

אצלנו לומדים אחרת

יחס אישי

גם הילדים שלכם מרגישים אבודים בתוך כיתה גדולה? בשיעורים שלנו חוויית הלמידה תהיה מעשירה, עם מורים שלומדים להכיר אותם היטב, ומתאימים את חומר הלימוד אליהם במטרה להעצים אותם ואת היכולות שלהם.

שיעורים אינטראקיביים ומהנים

אצלנו כיף ללמוד! שיטת הלימוד שלנו כוללת משחקים, שירים, סרטונים ואנימציה. השיעורים מרתקים ומעוררים סקרנות ועניין.

תוכן של
National Geographic Learning

שיתוף הפעולה שלנו עם National Geographic Learning מביא את העולם אליכם הביתה, וגורם לילדים להתאהב בשפה האנגלית. במהלך השיעורים הם עוברים הרפתקה דרך תרבויות, בעלי חיים ומקומות רבים ושונים בעולם.

מה ילמדו הילדים?

הקורסים שלנו מציעים להם עולם שלם של אנגלית

חשוב לנו שהילדים יהנו מהלמידה

ילדים לומדים אוצר מילים ודקדוק בקלות אם מעניין וכיף להם. לכן, השיעורים שלנו מלאים בפעילויות שמעניינות ילדים ומסקרנות אותם. המורים שלנו יודעים לגרום למוחות צעירים להיות סקרנים ופעילים בשיעור בעזרת משחקים, סרטונים, שירים ואנימציות. הילדים מתרגשים ומצפים לתחילת השיעור בכל פעם מחדש!

העולם מתגלה בפניהם דרך
אנגלית עם National Geographic Learning

התוכן האיכותי של National Geographic Learning הוא מה שמיחד אותנו - השיעורים אצלנו נותנים לילדים שלכם הרבה יותר. הם יצאו למסעות בג׳ונגלים, במדבריות ובמעמקי הים, יפתחו מודעות לגבי העולם, לגבי החשיבות של שמירה על הסביבה ועל כדור הארץ וכן אהבה לטבע ולתרבויות שונות מן העולם.

למידה חוויתית שמכינה אותם לעתיד

אנגלית היא השפה הבינלאומית של מסחר ותקשורת. לכן אנחנו דואגים למוכנות שלהם בעתיד דרך שיטת לימוד חוויתית שעוטפת את הילדים בשפה ומאפשרת להם לספוג אותה וכך הם הופכים לדוברי אנגלית שוטפת. השיעורים שלנו מחייבים השתתפות פעילה, ומאתגרים את הילדים בכל פעם לפי רמתם. צורת הלמידה הזאת מפתחת בהם כישורים שיזדקקו להם בעולם של מחר.

שיטת הלימוד שלנו מאפשרת לילדים לקבוע מטרות ולהשיג אותן

השיעורים בנויים מטכניקות מיוחדות של רכישת שפה. המורים המנוסים שלנו מעודדים אהבה לשפה ורצון ללמוד על התרבות והסביבה של הילדים באנגלית. הילדים שלכם ירצו להמשיך ולהרחיב את הידע שלהם באנגלית באופן עצמאי - וכך ימשיכו להתקדם.

התחילו היום עם שיעור ניסיון!

רשמו את ילדיכם לקורס באנגלית של Langaroo ותראו איך הם צוברים ביטחון ועולם שלם של הזדמנויות נפתח בפניהם!

התחילו עוד היום
הצטרפו אלינו!

איך זה עובד?

הירשמו לשיעור הראשון

יועץ הרשמה יקבע את הרמה המתאימה ביותר עבור ילדיכם וימצא את לוח הזמנים המתאים לכם.

פגשו את המורה

אנו נצוות לכם מורה שיצור אתכם קשר כדי לאשר את מועד השיעור הראשון.

לומדים אנגלית בכיף!

עזרו לילדיכם להיכנס לשיעור, לפגוש את המורה, ותראו איך הם משתפרים משבוע לשבוע.

קבלו שיעור ניסיון!

אם מאיזושהי סיבה תרצו לבטל אחרי שיעור הניסיון, תקבלו זיכוי מלא!

שדה חובה
שדה חובה
בחרו גיל
 • 7-12
 • 13-17
שדה חובה
  שדה חובה

  תודה!

  תודה שיצרתם קשר עם Langaroo.
  הנציגים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.

  לתיאום שיעור
  המורים שלנו
  המורים שלנו

  גייסנו עבור ילדיכם את המורים הטובים ביותר!

  המורים מתאימים את סגנון ההוראה שלהם לכל ילד באופן אישי, בהתאם לנקודות החוזקה והחולשה של הילד. נסיונם העשיר מאפשר להם להשתמש בפעילויות אינטראקטיביות מרתקות כדי לעודד את ילדיכם להשתתף בשיעור וליהנות מתהליך הלמידה.

  המורים מתאימים את סגנון ההוראה שלהם לכל ילד באופן אישי, על פי נקודות החוזקה והחולשה של הילד. כך הם מעניקים אפילו לילד הביישן ביותר את הביטחון לדבר באנגלית.

  דואגים לילדים ברשת

  זמן מסך חיובי

  ילדים היום מוקפים בטכנולוגיה ובמסכים. בשיעורים המקוונים שלנו אנחנו נעזרים בטכנולוגיה החדשנית ביותר כדי להפוך את זמן המסך של הילדים לחווייה חינוכית חיובית.

  מוגנות ברשת

  ב-Langaroo, אנו מצייתים להוראות החוק להגנה על פרטיות הילד ברשת האינטרנט (COPPA). כהורי הילדים אתם תוכלו לנהל את הגדרות סביבת הלימוד שלהם, להחליט אלו תכנים הם יראו ומה יוכלו לשתף בזמן הלמידה.

  שאלות נפוצות

  איך מתנהלים השיעורים?
  השיעורים הפרטיים שלנו מאפשרים לילדיכם אינטראקציה בזמן אמת עם המורה. הילדים נכנסים לסביבת הלימודים המקוונת פעם בשבוע ומשתתפים בשיעור של 45-30 דקות, בהתאם לגילם. הם יכולים לראות את המורה על המסך, לשאול שאלות, ואפילו להתאמן בכתיבה. אין מבחנים, אבל המורה יעריך את ההתקדמות באמצעות שיחה ומשחקים שונים. המורה ישמור אתכם על קשר כדי לדווח על התקדמות ילדיכם.
  כמה זמן לוקח להשלים קורס?
  אנו מציעים עד שבע רמות בלימוד השפה האנגלית. ברמה הראשונה מתקיימים 15 שיעורים (לילדים צעירים ללא ידע קודם באנגלית). בכל אחת משש הרמות האחרות ישנם 30 שיעורים סך הכל.
  האם שיעורים מקוונים יעילים כמו שיעורים פנים מול פנים?
  אנחנו בוחרים את המורים שלנו על פי היכולת שלהם ללמד ילדים שפה חדשה באופן מקוון. אתם כבר לא מוגבלים למורה בשכונה שלכם. בנוסף לנוחות של לימודים מהבית, ילדיכם יקבלו גישה למורים דוברי אנגלית כשפת אם, ברמה בינלאומית, ובעלי הכשרה מיוחדת להוראה מקוונת. היום ילדים משתמשים יותר ויותר בתקשורת מקוונת, מרגישים נוח ללמוד אונליין, ובקורסים שלנו הם גם נהנים מתשומת לב אישית מהמורה.
  למי מיועדים השיעורים של Langaroo?
  ילדים בגיל 7 עד 17. לאחר הערכת רמת האנגלית של ילדיכם, יותאם להם הקורס והמורה הרלוונטי. כדי לשוחח עם אחד היועצים שלנו, לחצו כאן.

  אנגלית לילדים

  תנו להם יתרון עם השפה החשובה ביותר בעולם!

  לתיאום שיעור ניסיון