אנגלית לילדים – רמה 1

הקורס מיועד לילדים בגילאי 5-9 ללא הבנה או כישורי שיחה באנגלית.

לימוד אנגלית באמצעות הכוח שבסיפורים זו ההתמחות שלנו. בקורס זה ילדיכם יכירו מילים ומבנים לשוניים לתיאור עצמם, רגשותיהם, משפחתם וביתם והכול דרך שמונה סיפורים ומגוון של משחקים, דיאלוגים ושירים.
בסיום הקורס, ילדיכם יכירו את אותיות האלפבית האנגלי (A,B,C) ואת צליליהן, ירחיבו את אוצר המילים שלהם ויוכלו להביע את רגשותיהם באנגלית.

תכנית הלימודים:

ילדים אוהבים סיפורים. סיפור טוב מפעיל את הדמיון, עוזר ללמוד מילים חדשות ולהבין את מבני השפה הנלמדת בדרך קלה ומהנה. כדי לממש צורת למידה זו כל אחד מהקורסים שלנו מבוסס על סדרה של שמונה סיפורים – סיפור לכל יחידה (ארבעה שיעורים).
4 שיעורים

יחידה 1 – "Help Your Friends"

בשיעורים הראשונים, ילדיכם יתחילו מיסודות לימוד השפה. הם ילמדו להציג את עצמם באנגלית, ירכשו אוצר מילים חדש וילמדו מבנים לשוניים חדשים באמצעות שיחות, שירים ומשחקים. הסיפור שיחידת לימוד זו מבוססת עליו נקרא "Help Your Friends", ובעזרתו ילדיכם ילמדו את שמות הצבעים והמספרים באנגלית.

4 שיעורים

יחידה 2 – "Five Little Monkeys"

ביחידת הלימוד השנייה, ילדיכם ילמדו מילים באנגלית הקשורות לנושא המשפחה באמצעות הסיפור "Five Little Monkeys". בנוסף ילדיכם ילמדו לזהות ולבטא את האותיות "L" ו-"V".

4 שיעורים

יחידה 3 – "The Happy Treehouse"

בארבעת השיעורים הבאים ילדיכם ילמדו מילים וביטויים בנושא הבית. דרך הסיפור "The Happy Treehouse", הם ירכשו אוצר מילים חדש וילמדו מבנים לשוניים הקשורים לאזורים שונים בבית. כמו-כן הם ילמדו לתאר את הרגשות שלהם ולבטא היטב את צלילי האותיות "I", "W", "X" ו-"Y".

4 שיעורים

יחידה 4 – "Grib and His Frog Family"

ביחידה הרביעית ילדיכם ייעזרו בסיפור "Grib and His Frog Family" כדי ללמוד מילים ומבנים לשוניים הקשורים לנושא ההתבגרות. בנוסף, הם יתרגלו את אוצר המילים שרכשו בשיעורים הקודמים, ובייחוד מילים הקשורות למשפחה ולצבעים. הילדים ילמדו לזהות ולבטא את צלילי האותיות "Z", "K", "O" ו-"C".

4 שיעורים

יחידה 5 – "My Magic Room"

עכשיו, כשילדיכם למדו כל-כך הרבה מילים חדשות, הם מוכנים לסיפור חדש שיעזור להם לתרגל את אוצר המילים שרכשו. "My Magic Room" הוא סיפור שמעורר את הדמיון ואת היצירתיות של הילדים בזמן שהם חוזרים על מילים שלמדו בנושא הבית ולומדים מילים חדשות – הפעם בנושא הביגוד. כמו-כן הם ילמדו לזהות ולבטא את צלילי האותיות "D", "A", "Q" ו-"P".

4 שיעורים

יחידה 6 – "The Wind and the Sun"

במהלך היחידה השישית ילדיכם יכירו מילים חדשות הקשורות לנושאי הביגוד, מזג האוויר ועונות השנה, דרך סיפור הנקרא "The Wind and the Sun". יחידה זאת כוללת שירים, משחקים ופעילויות שונות בנושא מזג האוויר. בנוסף ילדיכם ילמדו לזהות ולבטא את צלילי האותיות "B", "E", "F" ו-"T".

4 שיעורים

יחידה 7 – "Jamal’s Birthday"

יחידה זו עוסקת בהבעת רגשות באנגלית. ילדיכם ילמדו מילים נוספות הקשורות לרגשות, וגם מילים בנושא תחבורה בעזרת סיפור הנקרא "Jamal’s Birthday" המלמד את הילדים על ערכי המשפחה. הם ישתמשו במיומנויות החדשות שרכשו כדי להסביר (באנגלית) מה הם רואים בספר ואיך הגיבור הראשי, ג'מאל, מרגיש. כמו-כן ילדיכם ילמדו לזהות ולבטא את צלילי האותיות "G", "J", "H" ו-"N".

4 שיעורים

יחידה 8 – "Together is Better"

לקראת סיום הקורס ניעזר בסיפור "Together is Better" כדי לחזור על השיעורים שנלמדו ביחידות הקודמות. סיפור זה משלב דמויות מהסיפורים הקודמים, וילדיכם יתבקשו להיזכר ולהשתמש במילים ובמיומנויות שרכשו עד כה.

המורים שלנו

כל המורים שלנו הם מורים מוסמכים, דוברי אנגלית כשפת אם ומומחים בהוראת אנגלית כשפה שניה לילדים. נסיונם העשיר מאפשר להם להשתמש בפעילויות אינטראקטיביות מרתקות, כדי לעודד את ילדיכם להשתתף בשיעור וליהנות מתהליך הלמידה.

המורים מתאימים את סגנון ההוראה שלהם לכל ילד באופן אישי, על פי נקודות החוזקה והחולשה של הילד. כך הם מעניקים אפילו לילד הביישן ביותר את הביטחון לדבר באנגלית.

כיף ללמוד עם מקס

ילדים צעירים נוטים להתבייש או לפחד כשהם נדרשים לדבר מול המורה שלהם. כדי לעזור לילדיכם להרגיש בנוח ולעודד אותם להשתתף בשיעור, אנחנו נכיר להם חבר חדש לכיתה: מקס הבובה. ילדים נהנים מאוד לשוחח עם מקס. הם צוחקים מהבדיחות שלו, עונים על השאלות שלו ומשתפים אותו במחשבות שלהם. מקס עוזר לילדים לשכוח שהם בכיתה, וכך הם לומדים אנגלית בקלות ובכיף.

מקס הבובה

בטיחות ברשת

ב-Langaroo, אנו מצייתים להוראות החוק להגנה על פרטיות הילד ברשת האינטרנט (COPPA). כהורי הילדים אתם תוכלו לנהל את הגדרות סביבת הלימוד שלהם, להחליט אלו תכנים הם יראו ומה יוכלו לשתף בזמן הלמידה.