המורה הפרטי שלי לאנגלית

שיעורים מקוונים עם מורים מוסמכים ובהתאמה אישית, לילדים מגיל 5 עד 14 . ללמוד אנגלית זה קל, כשמתחילים מוקדם!

לתיאום שיעור ניסיון

הכירו את Langaroo

Langaroo הוא בית ספר ללימוד אנגלית, המציע לילדים מגיל 5 עד 14 שיעורים פרטיים אונליין, עם מורים מוסמכים ומנוסים. השיטה שלנו מתבססת על "לימוד דרך סיפור" ומאפשרת לילדים ללמוד אנגלית בדרך מרתקת ואינטראקטיבית . אנחנו מומחים בהוראה מקוונת לילדים, עם יותר מ-20 שנות נסיון ולמעלה מ-100,000 תלמידים ובוגרים ברחבי העולם.

עצבו את עתיד ילדכם

לומדים אונליין עם מורה פרטי

השיעורים הפרטיים שלנו מתקיימים אונליין ומאפשרים לילדיכם לשוחח עם המורה האישי שלהם בזמן אמת. הם יוכלו לראות את המורה, לשאול שאלות ואפילו לתרגל כתיבה באנגלית על המסך. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת שלנו ילדיכם יוכלו ללמוד מהבית עם מורים מקצועיים דוברי אנגלית כשפת אם. כך יוכלו לרכוש את השפה האנגלית בסביבה נוחה ותומכת.

אנגלית - זה הסיפור שלי

ילדים סופגים רעיונות ומושגים חדשים בקלות, לכן לימוד שפה שניה בגיל צעיר הוא הכי אפקטיבי. הוראה באמצעות סיפורים היא הדרך היעילה ביותר להכיר לילדיכם את השפה האנגלית. סיפור טוב מפעיל את המחשבה והדימיון, וכך עוזר לילדים להרחיב את את אוצר המילים שלהם ולהבין את מבנה השפה בדרך טבעית ומהנה.

קורסים מותאמים לצרכי הלימוד של ילדים

הערכה מקצועית

לאורך הקורס, המורה יעריך את רמת ההבנה ואת ההתקדמות של הילד שלכם באמצעות כלים יצירתיים.

הוראה בהתאמה אישית

השיעורים הפרטיים מאפשרים למורה להתאים את סגנון ההוראה שלו ואת חומרי הקורס לילדכם ולחוזקות שלו.

פעילויות מהנות

השיעורים בנויים מסיפורים, משירים וממשחקים המעוררים את הדמיון של הילדים ומעודדים אותם לקחת חלק פעיל בשיעור.

מהו מסלול הלימוד המתאים ביותר לילדך?

רמה 1

צעדים ראשונים

מגיל 5 עד 9
הקורס מתאים לילדים ללא הבנה או כישורי שיחה באנגלית.
בקורס זה, ילדיכם יקבלו כישורי אנגלית בסיסיים. הם יתחילו ללמוד את אותיות האלפבית האנגלי ואת צליליהן, ירחיבו את אוצר המילים שלהם וילמדו להביע רגשות באנגלית.
רמה 2

הצעד הבא

מגיל 6 עד 10
הקורס מתאים לילדים המסוגלים לענות על שאלות פשוטות באנגלית במילה אחת או שתיים.
בקורס זה ילדיכם ילמדו לתקשר באמצעות משפטים קצרים, לענות על שאלות בנושאים הנוגעים לחיי היום-יום שלהם, ואף לכתוב מילים פשוטות באנגלית.
רמה 3

צועדים קדימה

מגיל 7 עד 14
הקורס מתאים לילדים המסוגלים להבין שיחות פשוטות ולבטא משפטים קצרים באנגלית.
בקורס זה, ילדיכם ימשיכו להרחיב את אוצר המילים שלהם, ילמדו לנהל שיחות קצרות, לקרוא סיפורים קצרים ולכתוב משפטים קצרים.
המורים שלנו

אנגלית כשפת אם- מובן מאליו, מורים מקצועיים- חובה!

כל המורים שלנו הם מורים מוסמכים, דוברי אנגלית כשפת אם ומומחים בהוראת אנגלית כשפה שניה לילדים. נסיונם העשיר מאפשר להם להשתמש בפעילויות אינטראקטיביות מרתקות, כדי לעודד את ילדיכם להשתתף בשיעור וליהנות מתהליך הלמידה.

המורים מתאימים את סגנון ההוראה שלהם לכל ילד באופן אישי, על פי נקודות החוזקה והחולשה של הילד. כך הם מעניקים אפילו לילד הביישן ביותר את הביטחון לדבר באנגלית.

דואגים לילדים ברשת

זמן מסך חיובי

בימינו ילדים מוקפים בטכנולוגיה ובמסכים. בשיעורים המקוונים שלנו אנחנו נעזרים בטכנולוגיה החדשנית ביותר כדי להפוך את זמן המסך של הילדים לחווייה חינוכית חיובית.

בטיחות ברשת

ב-Langaroo, אנו מצייתים להוראות החוק להגנה על פרטיות הילד ברשת האינטרנט (COPPA). כהורי הילדים אתם תוכלו לנהל את הגדרות סביבת הלימוד שלהם, להחליט אלו תכנים הם יראו ומה יוכלו לשתף בזמן הלמידה.