הקורסים שלנו

יש לנו מגוון קורסי אנגלית לילדים, ומכיוון שכל ילד שונה מחברו הקורסים שלנו מותאמים ליכולות, לצרכים ולנקודות החוזק הייחודיות של כל ילד וילדה. המורים מבצעים הערכת רמה ומתאימים את חומרי הקורס לסגנון הלמידה של ילדיכם כדי לייצר תנאים מיטביים להוראה וללמידה.

לתיאום שיעור
יש לנו מגוון קורסי אנגלית לילדים, ומכיוון שכל ילד שונה מחברו הקורסים שלנו מותאמים ליכולות, לצרכים ולנקודות החוזק הייחודיות של כל ילד וילדה. המורים מבצעים הערכת רמה ומתאימים את חומרי הקורס לסגנון הלמידה של ילדיכם כדי לייצר תנאים מיטביים להוראה וללמידה.

שלושה קורסים - מותאמים לרמה של ילדיכם

תהליך רכישת שפה מורכב משלושה שלבים: זיהוי צלילים, הבנת מילים ומשפטים בסיסיים, ולבסוף – הבעה וביטוי חופשיים. שלבים אלו הם גם העקרון המארגן מאחורי הקורסים והחלוקה לרמות. כל קורס משלב תרגול וחזרה כדי לחזק את הביטחון העצמי של הילדים במהלך הלמידה.

גלו את העולם שלנו

צעדים ראשונים

רמה 1

ברמה 1 הילדים יחוו הכרות ראשונית עם השפה האנגלית, הם ילמדו את האלפבית האנגלי (A,B,C) וירכשו מילים בסיסיות.

לילדים בגילאי 5-9 מידע נוסף

הצעד הבא

רמה 2

ברמה זו הילדים ילמדו להרכיב משפטים, לקרוא ולבטא צלילים ייחודיים שהאותיות מקבלות בתוך מלים מסוימות.

לילדים בגילאי 6-10 מידע נוסף

צועדים קדימה

רמה 3

ברמה השלישית הילדים ילמדו לנהל שיחה חופשית באנגלית ולהרכיב משפטים באמצעות אוצר המילים הרחב שרכשו. בנוסף הם יתחילו לקרוא סיפורים קצרים בכוחות עצמם.

לילדים בגילאי 7-14 מידע נוסף

איך זה עובד?

כל קורס אורך 32 שבועות שבמהלכם ילדיכם ייפגשו עם המורה הפרטי שלהם לשיעור אונליין פעם בשבוע. השיעורים מועברים בזמן-אמת כך שילדיכם ישאלו שאלות ויקבלו תשובות מיידיות. אחת המטרות המרכזיות בקורס היא העלאת הביטחון העצמי של הילד, ולכן לא יהיו מבחנים בקורס. המורה הפרטי יעריך את הרמה ואת ההתקדמות של ילדיכם בעזרת שיחות ומשחקים. בנוסף המורה יהיה זמין לשוחח גם אתכם, ההורים, ולשתף אתכם בהתקדמות ילדיכם.

שאלות נפוצות

למי מיועד הקורס?

זה תלוי בגיל וברמת הידע של ילדיכם. רמה 1 מיועדת לילדים בגילאי 5-9 ללא הבנה או כישורי שיחה באנגלית. רמה 2 מיועדת לילדים בגילאי 6-10 המסוגלים לענות על שאלות פשוטות באנגלית במילה אחת או שתיים. רמה 3 מיועדת לילדים בגילאי 7-14 המסוגלים להבין שיחות פשוטות ולבטא משפטים קצרים באנגלית. אם אתם זקוקים לעזרה בהערכת רמת האנגלית של ילדיכם, לחצו כאן כדי לשוחח עם אחד מיועצי הלימודים שלנו.

מה לוח הזמנים של הקורס?

מכיוון שילדיכם לומדים עם מורה פרטי, אתם יכולים לקבוע את זמני השיעורים ישירות מול המורה בהתאם לזמן המקומי המועדף עליכם. לחצו כאן לתיאום שיעור.

איך זה עובד?

אנחנו מעבירים שיעורים פרטיים אונליין כך שילדיכם יכולים לשוחח עם המורה בזמן-אמת. הם יתחברו לכיתה הוירטואלית שלהם פעם בשבוע, למשך 32 שבועות. ילדיכם יוכלו לראות את המורה על מסך המחשב, לשאול שאלות ואפילו לתרגל כתיבה על המחשב. במהלך הקורס אין מבחנים, אבל המורה יעריך את המיומנויות של ילדיכם באמצעות שיחות ובאמצעות משחקים. המורה יהיה זמין לשוחח אתכם, ההורים, ולספק משוב על התקדמות ילדיכם במהלך הקורס.

כמה עולה הקורס?

שכר הלימוד הכולל של הקורס הוא {{price}} וניתן לשלם בתשלומים. אבל במועד הרישום יש לשלם אך ורק דמי רישום של {{fee}} עבור השיעור הראשון. אם לא תרצו להמשיך לשיעורים נוספים, תוכלו להודיע לנו על כך בתוך 5 ימים ממועד השיעור הראשון, ולא תחויבו בגין שיעורים נוספים. אם תבחרו להמשיך בקורס, כל שעליכם לעשות זה להופיע לשיעור הבא, ושאר התשלומים ייגבו בהתאם להסדר התשלומים שסוכם.

מה קורה אחרי השיעור הראשון?

אם אהבתם את השיעור הראשון ואתם מעוניינים להמשיך בקורס, אין שום בעיה. כל שעליכם לעשות זה להופיע לשיעור הבא. אם לא תרצו להמשיך, אנא הודיעו לנו על כך בתוך 5 ימים ממועד השיעור הראשון, ולא תחויבו בתשלומים נוספים מעבר לתשלום שהעברתם בעבור השיעור הראשון.

האם אפשר לחלק את שכר הלימוד לתשלומים?

כן. באפשרותכם לחלק את הסכום הכולל לתשלומים חודשיים ללא ריבית (8 לכל היותר). לפרטים נוספים, אנא לחצו כאן כדי לשוחח עם אחד מיועצי הלימודים שלנו.

האם צריך לקנות ציוד מיוחד לקורסים?

כל מה שנחוץ לכם זה מחשב תקין עם חיבור אינטרנט, וזהו. אנחנו עובדים עם מערכות ההפעלה של Windows ושל Mac.

מה מדיניות הביטולים שלכם?

לפרטים נוספים אודות מדיניות הביטולים שלנו לחצו כאן.